| Kehidupan Rak | 2 tahun |
|---|---|
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| nama Produk | 13X Pengering Saringan Molekul |
| Suhu Kerja | 80 ℃ |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
|---|---|
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Nilai PH | 6-8 |
| Suhu Kerja | 80℃ |
| Luas permukaan | ≥900m2/g |
|---|---|
| Nilai pH | 6-8 |
| Suhu Kerja | 80°C |
| Warna | Putih |
| Bentuk | Silinder |
| Luas permukaan | ≥900m2/g |
|---|---|
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
| ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| sertifikat | SGS & JANGKAUAN |
|---|---|
| Adsorpsi Air Statis | WT ≥ 22% |
| Membentuk | Bulat |
| Bahan | Alumina Aktif |
| Aplikasi | AC, Kulkas, dll. |
| Sedang mengemas | 25kg/tas |
|---|---|
| Kepadatan Massal | g/ml ≥ 0,7 |
| Aplikasi | AC, Kulkas, dll. |
| Nomer CAS. | 70955-01-0 |
| Nama Produk | Pengering pendingin |
| Ukuran Pori | 3A |
|---|---|
| Nama produk | Pengering Saringan Molekul 3A |
| Bentuk | Manik-manik Bola |
| Penggunaan | Adsorpsi Gas dari SF6, Switchgear Listrik Tegangan Tinggi |
| Tingkat Gesekan | WT <0,1% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Bahan | Alumina Aktif |
|---|---|
| sertifikat | SGS & JANGKAUAN |
| Sedang mengemas | 25kg/tas |
| Klasifikasi | Agen Pembantu Kimia |
| Kekuatan Kompresif | 85N |