| Sertifikat | SGS & JANGKAUAN |
|---|---|
| Membentuk | bola |
| Kepadatan massal | g/ml ≥ 0,7 |
| Ukuran | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Titik embun | ℃ ≤ -73 |
| Sertifikat | SGS & JANGKAUAN |
|---|---|
| Membentuk | bola |
| Kepadatan massal | g/ml ≥ 0,7 |
| Ukuran | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Titik embun | ℃ ≤ -73 |
| Tekanan adsorpsi | 0,75-0,8Mpa |
|---|---|
| Diameter partikel | 1.1mm-1.2mm |
| Stacking Density | 680-700G / L |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N / Partikel |
| Nama lain | CMS |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Warna | krem |
|---|---|
| Ukuran | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Kepadatan massal maksimum | 0,72g/ml, 0,70g/ml |
| Adsorpsi air maksimum | 21,5% menit |
| NOMER CAS | 63231-69-6 |
| Kekuatan tekan N/P | ≥50 |
|---|---|
| Tingkat Gesekan | ≤0,20% |
| nama Produk | Saringan Molekul 5A |
| Warna | krem |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Diameter Pori Nominal | 4 Angstrom |
|---|---|
| Ukuran | 1.3mm, 1.6mm |
| Stacking Density | 680-700G / L |
| warna | Hitam |
| Nama lain | CMS |
| Kemasan rincian | 1, 25KG/carton; 1, 25KG/karton; 2, 35KG/carton drum; 2, drum 35KG/karton; |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 5-8 hari |
| Syarat-syarat pembayaran | L/C, T/T |
| Tempat asal | Shanxi, Cina |
| Nama merek | Xi'an Lvneng |
| Paket | 25kg/tas |
|---|---|
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Suhu Kerja | 80℃ |
| Warna | Putih |