| Nama | Pengering Saringan Molekuler |
|---|---|
| Adsorpsi air statis% ≥ | 17.5 |
| Tingkat keausan% ≤ | 0,1 |
| Massa jenis g/ml | 0,85 |
| Tingkat kelulusan ukuran partikel% ≥ | 98 |
| Asal usul | Shanghai, Tiongkok (Daratan) |
|---|---|
| Bentuk | Granular, Pellet |
| Manajemen mutu | ISO9001:2008 |
| Air yang diserap statis | 250,0% |
| Kemurnian | ≥ 99% |
| Kepadatan Massal | 0,68-0,72g/ml |
|---|---|
| Warna | Putih |
| Nilai pH | 7-9 |
| Bentuk | Bulat |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Nama lain | CMS |
|---|---|
| warna | Hitam |
| Model | CMS-220/240/260 |
| Mengetik | Adsorben |
| Diameter Pori Nominal | 4 Angstrom |
| Diameter Pori Nominal | 4 Angstrom |
|---|---|
| Ukuran | 1.3mm, 1.6mm |
| Stacking Density | 680-700G / L |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N / Partikel |
| Model | CMS-220/240/260 |
| Adsorpsi Air Statis | WT ≥ 22% |
|---|---|
| Bahan | Alumina Aktif |
| Aplikasi | AC, Kulkas, dll. |
| Nomer CAS. | 70955-01-0 |
| Ukuran | 2-4mm |
| Kekuatan Kompresif | 85N |
|---|---|
| Kepadatan Massal | g/ml ≥ 0,7 |
| sertifikat | SGS & JANGKAUAN |
| Nomer CAS. | 70955-01-0 |
| Membentuk | Bulat |
| Nilai PH | 6-8 |
|---|---|
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Paket | 25kg/tas |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Ukuran Pori | 2-3nm |