| Sertifikat | SGS & REACH |
|---|---|
| Membentuk | bola |
| kepadatan massal | g/ml 0,75 |
| Ukuran | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Titik embun | -73 |
| Jenis perusahaan | Pabrikan |
|---|---|
| Ukuran | 8*12 Jala dan 4*6 Jala |
| Paket Kelembaban | 1,5% |
| Kekuatan Kompresi | 135 N/partikel |
| Tingkat Atrisi≥50 | 0,20% |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Bentuk | Silinder |
|---|---|
| Nama produk | 13X Pengering Saringan Molekul |
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Nilai pH | 6-8 |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Suhu Kerja | 80°C |
|---|---|
| Warna | Putih |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Nilai pH | 6-8 |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Warna | Putih |
| Paket | 25kg/tas |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
|---|---|
| Warna | Putih |
| ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| nama Produk | 13X Pengering Saringan Molekul |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Pore Size | 2-3nm |
| Shape | Cylindrical |
| Package | 25kg/bag |
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Paket | 25kg/tas |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |