| Suhu Kerja | 80°C |
|---|---|
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Bentuk | Silinder |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Bentuk | Berbentuk silinder |
|---|---|
| Suhu Kerja | 80℃ |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
| Nama produk | 13X Pengering Saringan Molekul |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Paket | 25kg/tas |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Luas permukaan | ≥900m2/g |
| Paket | 25kg/tas |
|---|---|
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Suhu Kerja | 80℃ |
| Warna | Putih |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Nilai PH | 6-8 |
|---|---|
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Paket | 25kg/tas |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Ukuran Pori | 2-3nm |