| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Paket | 25kg/tas |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Luas permukaan | ≥900m2/g |
| Membentuk | RANULAR |
|---|---|
| Warna | Krem |
| Ukuran | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm, 4.0-6.0mm |
| Paket Kelembaban | 1,5% |
| Kapasitas Air Keseimbangan | 27% |
| Paket | 25kg/tas |
|---|---|
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Suhu Kerja | 80℃ |
| Warna | Putih |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
|---|---|
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Paket | 25kg/tas |
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
|---|---|
| Paket | 25kg/tas |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
|---|---|
| Warna | Putih |
| ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| nama Produk | 13X Pengering Saringan Molekul |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Kepadatan Massal | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Ukuran | 3.0mm-5.0mm |
| Warna | Putih |
| Paket | 25kg/tas |
| Suhu Kerja | 80°C |
|---|---|
| Warna | Putih |
| Adsorpsi Kelembaban | ≥21% |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Nilai pH | 6-8 |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Nama produk | 13X Pengering Saringan Molekul |
|---|---|
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Warna | Putih |
| Paket | 25kg/tas |
| Bentuk | Berbentuk silinder |