| Tekanan adsorpsi | 0,75-0,8Mpa |
|---|---|
| diameter partikel | 1.1mm-1.2mm |
| Kepadatan Penumpukan | 680-700G/L |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N/Partikel |
| Nama lain | CMS |
| Kepadatan Penumpukan | 680-700G/L |
|---|---|
| Jenis | Adsorben |
| Model | CMS-220 |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N/Partikel |
| Warna | Hitam |
| Kepadatan Penumpukan | 680-700G/L |
|---|---|
| Jenis | Adsorben |
| Model | CMS-240 |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N/Partikel |
| Warna | Hitam |
| Kepadatan Penumpukan | 680-700G/L |
|---|---|
| Jenis | Adsorben |
| Model | CMS-200 |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N/Partikel |
| Warna | Hitam |
| Kepadatan Penumpukan | 680-700G/L |
|---|---|
| Jenis | Adsorben |
| Model | CMS-220 |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N/Partikel |
| Warna | Hitam |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Air and nitrogen ratio | 1.75, 2.0, 2.2, 2.25, 2.35, 2.5, 3.5, 4.65, 6.7 |
| Particle Diameter | 1.1-1.2MM |
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Diameter Pori Nominal | 4 Angstrom |
|---|---|
| Ukuran | 1.3mm, 1.6mm |
| Stacking Density | 680-700G / L |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N / Partikel |
| Model | CMS-220/240/260 |
| Nama lain | CMS |
|---|---|
| warna | Hitam |
| Model | CMS-220/240/260 |
| Mengetik | Adsorben |
| Diameter Pori Nominal | 4 Angstrom |
| Diameter Pori Nominal | 4 Angstrom |
|---|---|
| Ukuran | 1.3mm, 1.6mm |
| Stacking Density | 680-700G / L |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N / Partikel |
| warna | Hitam |