| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Model | CMS-220 |
|---|---|
| Nama Produk | Saringan Molekul Karbon |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N/Partikel |
| Tekanan adsorpsi | 0,75-0,8Mpa |
| diameter partikel | 1.1mm-1.2mm |
| Jenis | Adsorben |
|---|---|
| Tekanan adsorpsi | 0,75-0,8Mpa |
| Nama produk | Saringan Molekul Karbon |
| Kandungan kelembaban | ≤1,0% |
| Kehidupan Pelayanan | 2-3 tahun |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Nama Produk | Saringan Molekul Karbon |
|---|---|
| Tekanan adsorpsi | 0,75-0,8Mpa |
| Waktu Adsorpsi | 2X50S |
| Kandungan kelembaban | ≤1,0% |
| Kepadatan Penumpukan | 680-700G/L |
| Penampilan | Butiran Hitam |
|---|---|
| Suhu uji | ≤20℃ |
| Ukuran Pori | 2-3nm |
| Model | CMS-220 |
| Kepadatan Penumpukan | 680-700G/L |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
|---|---|
| Bahan | Alumina Aktif |
| nama Produk | Pengering pendingin |
| Kepadatan Massal | ≥0,75g/cm3 |
| Aplikasi | AC, Kulkas, dll. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| diameter partikel | 1.1mm-1.2mm |
|---|---|
| Suhu uji | ≤20℃ |
| Waktu Adsorpsi | 2X50S |
| Kekuatan Kompresi | ≥75N/Partikel |
| Model | CMS-220 |