| Aplikasi | AC, Kulkas, dll. |
|---|---|
| Bahan | Alumina Aktif |
| Membentuk | Bulat |
| Kekuatan Kompresif | 85N |
| Klasifikasi | Agen Pembantu Kimia |
| Sertifikat | SGS & REACH |
|---|---|
| Membentuk | bola |
| kepadatan massal | g/ml 0,85 |
| Ukuran | 1.6-2.5mm |
| Titik embun | -73 |
| Nilai PH | 6-8 |
|---|---|
| Warna | Putih |
| Hancurkan kekuatan | ≥20N |
| Suhu Kerja | 80 ℃ |
| Kehidupan Rak | 2 tahun |
| Kandungan kelembaban | 0,3% |
|---|---|
| pH | 7-9 |
| Kemurnian | 98% |
| sertifikat | SGS & JANGKAUAN |
| Ukuran Pori | 3A |
| Tingkat Gesekan | ≤0,2% |
|---|---|
| Kepadatan Massal | 0,68-0,72g/ml |
| Kemasan | 25kg/tas |
| Kehilangan Pengeringan | ≤1,5% |
| Kepadatan Partikel | 1,2-1,3g/ml |
| sedang mengemas | 25kg/tas |
|---|---|
| Hancurkan kekuatan | ≥60N |
| Kapasitas Adsorpsi Kelembaban | ≥20% |
| nama Produk | Pengering pendingin |
| Bahan | Alumina Aktif |
| Bentuk | Bulat |
|---|---|
| Kehilangan Pengeringan | ≤1,5% |
| Kemasan | 25kg/tas |
| Nilai pH | 7-9 |
| Kepadatan Partikel | 1,2-1,3g/ml |
| MOQ | 10 Kg |
|---|---|
| Paket | Drum 25kg / Karton |
| Sertifikasi | SGS REACH |
| Penyerapan CO2 | 18,0 |
| Ukuran | 2,0-3,0 mm, 3,0--5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Kemasan | 25kg/carton drum ; 25kg/karton drum; 150 per steal drum 150 per mencuri drum |
|---|---|
| Sertifikat | SGS & MENCAPAI |
| Air teradsorpsi statis %≥ | 22.0 |
| Metanol teradsorpsi statis %≥ | 15.0 |
| Kepadatan susun g/ml | 0,66 |
| Paket Kelembaban | 1,5% |
|---|---|
| Kapasitas Air Keseimbangan | 27% |
| Kapasitas Karbon Dioksida Kesetimbangan | 18% |
| Tingkat Atrisi | 0,1% |
| Kepadatan Massal | 0,72G/ml |